Відомості про товар

0 Rating
1070,00 грн.
В наявності
Артикул: 38261590-8467
Розумна gsm розетка sokol gs-2 призначена для дистанційного керування живленням електроприладів. Щоб її використовувати, не потрібно прокладати проводку, вона підключається в уже існуючу розетку і готова до роботи практично відразу, після нескладного настроювання. З допомогою голосового меню або смс команд є можливість вмикати / вимикати електроживлення, дізнаватися поточний стан навантаження, дізнатися яка температура в приміщенні , бути поінформованим про наявність чи відсутність напруги в мережі. На відміну від багатьох аналогів, gsm розетка sokol gs-2 підтримує голосове меню. Після того, як ви додзвонитися на розетку автомат запропонує вам зробити вибір натиснувши на відповідну кнопку. Наприклад: 4 - включити навантаження, 5 відключити навантаження і т.д. Це дозволить заощадити на тарифах оператора: вам не потрібно часто поповнювати рахунок сім картки вставленої в розетку, оскільки керувати gsm розеткою ви можете здійснивши дзвінок з власного телефону. Оскільки смс є платними, то gsm розетки, які підтримують тільки смс команди вимагають поточних видатків. Важливою особливістю розетки sokol gs2 є наявність акумулятора і термостата.

Продавець

Smart devices

Ось деякі приклади використання розумної gsm розетки сокіл gs-2:

- перезавантаження "завислого" інтернет роутера
- бюджетна система автоматичного поливу
- якщо ви зібралися в заміський будинок в холодну погоду, то попередньо передзвонивши на розетку ви зможете ввімкнути нагрівач, який  встигне нагріти приміщення до вашого приїзду
-безпечний обігрів будинку - ви можете за деякий час, перед закінченням роботи включати електронагрівальні прилади, не залишаючи їх включеними постійно.
- gsm розетка gs-2 може використовуватися як температурна або мережева сигналізація. Ви можете контролювати наявність електрики або порогову температуру. Розетка сама сповістить Вас про проваллі мережі 220 В, а також про критичної температури.


Управляти розеткою можна тільки знаючи спеціальний захисний код, який ви можете легко змінити на власний. Всі SMS без коду ігноруються. Всі дзвінки, крім дзвінків від абонентів з телефонної книги розетки - ігноруються.
Вбудоване голосове меню допоможе Вам дізнатися температуру в приміщенні не використовуючи SMS. Просте і зрозуміле голосове меню звільнить Вас від необхідності використовувати SMS і пам'ятати настройки приладу.

Потужність
до 3 КВт
Максимальне споживання
5 Вт
Голосове меню
Є
Стандарт зв'язку
900/1800 МГц
Точність вимірювання температури
0.1°С
Максимальна кількість користувачів
10
Заряд Li-Ion батареї
24 години
Температурний датчик
Є
Сповіщення про відсутність електроенергії
Так
Сповіщення про критичні температури
Так

Ще немає відгуків

Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук. Увійти