Відомості про товар

0 Rating
7599,00 грн.
В наявності
Артикул: 37741775-6765
робот-пилосос Good Robot 699B, основними функціями якого є вакуумне прибирання, вологе прибирання і ароматизація повітря. Це на перший погляд звичайна модель робота-пилососа, але насправді, цей пристрій здатний здійснювати як сухе, так і вологе прибирання приміщення на «одному диханні». Тобто одного заряду батареї вистачить на 90 хвилин роботи.

Продавець

Smart devices

Представляємо вам робот-пилосос Good Robot 699B, основними функціями якого є вакуумне прибирання, вологе прибирання і ароматизація повітря. Це на перший погляд звичайна модель робота-пилососа, але насправді, цей пристрій здатний здійснювати як сухе, так і вологе прибирання приміщення на «одному диханні». Тобто одного заряду батареї вистачить на 90 хвилин роботи.

Модель 699B характеризується потужністю і автономністю роботи, а також способом руху (зигзагом, по спіралі і вздовж стін). Але є характеристики, які все ж відрізняють цю модель від подібних, а саме

низький рівень шуму,
наявність одноразових мішків для сміття,
наявність спеціальної серветки для вологого прибирання,
великий контейнер для сміття, обсяг - 1 л
вбудована функція ароматизації повітря
багатофункціональний дисплей.
Пристрій має корпус білого кольору, з переднім чорним бампером. Зверху є кілька функціональних кнопок, які означають різні дії пилососа. Так, наприклад, біля електронного дисплея знаходиться кнопка включення, а також кнопки, що встановлюються різні режими прибирання. Як бачите, пилосос можна самостійно програмувати, і він буде виконувати дії відповідно до ваших побажань.

Посередині корпусу знаходиться таблоїд з різними кнопками, які підписані і тому не складно здогадатися, для чого вони потрібні. Наприклад, кнопка Spot вказує на включення режиму чистки одного сильно забрудненого місця. Кнопка Pause дозволяє тимчасово призупинити роботу пристрою в разі потреби. Є також індикатори заряду батареї.

Режими руху
Зигзагом, по спіралі,вздовж перешкод
Вага пристрою
3 кг
Колір
білий
Максимальний час роботи на одному заряді
до 90 хв

Ще немає відгуків

Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук. Увійти